BELYSNING / Bordslampor / Bordslampfot 5762541
nr 576 2541
Bordslampfot
Rörstrand
Kondition: slitage, skador, lagad
Utrop:
100 kr
måndag 6 april 2009
kl 18:10:44
Rörstrand